אודות

אודות טייק סתיו

אלי ואיילת אסטרייכר
יכלנו לכתוב כאן שאנחנו חברה אמינה ומנוסה להפקות סרטי תדמית ובמיוחד עבור עמותות.
וזה באמת יהיה נכון.

יכלנו לכתוב כאן שאצלנו תקבלו הפקה מקצועית ושירות מעולה, הקפדה על לוחות הזמנים ודיוק ברמת הפרטים הקטנים עד לפריים האחרון.
וזה באמת יהיה נכון.


אבל האמת היא שמעבר לכל זה, אנחנו אנשים, אנושיים, יוצרים.
אנחנו מאמינים שהעשיה שלנו בכל תחום וגם בהפקות הסרטים, צריכה לנבוע מתוך שמחה, ולהעשות בפשטות מעשית לצד אמונה. ולכן אנחנו מאמינים, שאם גם אתם מזדהים, מובטח לנו שיחד נהנה גם מהתהליך וגם מהתוצאה. ועוד לפני שנצא לדרך, אתם מוזמנים להנות מיעוץ ראשוני ללא כל התחייבות. אנו מבינים שתהליך הפקת סרט עלול להיות מלווה בבלבול, מתח וחששות שונים, אנחנו כאן כדי להפוך את התהליך לפשוט, ממוקד וטוב.
סרט תדמית איכותי הוא כלי אפקטיבי ורב עצמה שבא להעצים את העסק או העמותה שלכם, להגדיל מכירות, לגייס משאבים ולהפוך את עבודת השיווק להרבה יותר יעילה ומהנה.

אז מה הצעד הראשון? תוכלו להוריד את המדריך להפקה בחינם ולקבל הדרכה ביצירת תכנית ההפקה שלכם.
בעזרת המדריך, נאפיין את הצרכים שלכם ונדייק את המסר השיווקי שברצונכם להעביר.

מכתבי התודה מלקוחותינו המרוצים והנאמנים, וביניהם מד"א, עיר דוד, קרן ירושלים, בית ספר לקולנוע "מעלה" ורשימת ארגונים ובעלי עסקים רבים, נותנים לנו תמריץ להמשיך ולתת את השירות הטוב ביותר ותמיד עם היד על הדופק לצרכים המשתנים שלכם.

צרו קשר עכשיו וסרט התדמית יתחיל לעבוד בשבילכם.
עכשיו נשאר לכם רק לחשוב מה לעשות בזמן שיתפנה לכם...

קצת על האנשים מאחורי הקלעים...

מאחורי טייק סתיו עומדת איילת אסטרייכר, נשואה לאלי ואמא לשלוש בנות מקסימות. קולנוענית רב תחומית, במאית, צלמת ועורכת, בוגרת בית הספר לקולנוע "מעלה", עוסקת בתחום הפקות הסרטים כבר למעלה מ 10 שנים, עם נסיון עשיר בעבודה בתחום סרטי התדמית והדוקומנטרי.
עוסקת באימון והנחיית סדנאות בדרך הטוב.

אלי אסטרייכר, נשוי לאיילת... מפיק וצלם כשרוני, עם נסיון רב בניהול, משאבי אנוש וכשרון מיוחד לתשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל.

כמו כן, בהתאם לצרכי ההפקה אנו עובדים עם אנשי צוות נוספים בתפקידי הפקה שונים, קריינים, מתרגמים וספריות מוסיקה, כך שלכם ינתנו כל מגון השירותים תחת קורת גג אחת.

הרגישו נוח להרים טלפון ונשמח לדבר על הסרט שלכם 054-6366483.